🌿 Właśnie przed chwileczką zakończyliśmy bardzo owocne spotkanie z Członkiem Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Robert Turlej oraz Dyrektorami Departamentu Rozwoju Regionalnego dotyczące projektu „Zielone Pogranicze”.
Rozmowy dotyczyły dalszej współpracy samorządów pogranicza, wspólnych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz wzmacniania potencjału społeczno-gospodarczego naszego regionu. 🌱🤝
Dziękujemy za otwartość na dialog, merytoryczną dyskusję i wspólne spojrzenie na przyszłość Warmii i Mazur jako regionu nowoczesnego, zielonego i przyjaznego mieszkańcom.
#ZielonePogranicze #WarmiaIMazury #Samorząd #RozwójRegionalny #Współpraca #Ekologia
Źródło: post na Facebooku · 2026-06-01