Spotkania

🌿 Właśnie przed chwileczką zakończyliśmy bardzo owocne spotkanie z Członkiem Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Robert Turlej oraz Dyrektorami Departamentu Rozwoju…

Regionalnego dotyczące projektu „Zielone Pogranicze”.

🌿 Właśnie przed chwileczką zakończyliśmy bardzo owocne spotkanie z Członkiem Zarządu  Województwa Warmińsko-Mazurskiego Robert Turlej oraz Dyrektorami Departamentu Rozwoju…

🌿 Właśnie przed chwileczką zakończyliśmy bardzo owocne spotkanie z Członkiem Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Robert Turlej oraz Dyrektorami Departamentu Rozwoju Regionalnego dotyczące projektu „Zielone Pogranicze”.

Rozmowy dotyczyły dalszej współpracy samorządów pogranicza, wspólnych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz wzmacniania potencjału społeczno-gospodarczego naszego regionu. 🌱🤝

Dziękujemy za otwartość na dialog, merytoryczną dyskusję i wspólne spojrzenie na przyszłość Warmii i Mazur jako regionu nowoczesnego, zielonego i przyjaznego mieszkańcom.

#ZielonePogranicze #WarmiaIMazury #Samorząd #RozwójRegionalny #Współpraca #Ekologia


Źródło: post na Facebooku · 2026-06-01